Tor wrotkarski

Tor wrotkarski we Wrocławiu. Doczekaliśmy się prawdziwego toru którego żadne miasto by się nie powstydziło. Jest to pozostałość po niedawnych ogólnoświatowych zawodach The Word Games. Zawody odbyły się, było super. Sam byłem na kilku  rozgrywkach na torze i w jeździe tzw. miejskiej.
Tor mieści się na Nowym Dworze, przy ulicy Domasławskiej, niedaleko Rogowskiej koło Biedronki 🙂
Przed torem jest świetny duży parking z równie gładkim asfaltem, więc bez problemu można na rolkach podjechać do auta w razie potrzeby.

Mistrzostwa się zakończyły, medale zostały rozdane, zawodnicy się rozjechali, a nam pozostał piękny tor wrotkarski który w/g zapewnień P. Prezydenta miasta ma być za darmo ogólnodostępny dla każdego. Na razie faktycznie tor jest dostępny, jest ochrona i wszyscy są zadowoleni. Jedyna moja osobista uwaga to rowerzyści. Rozumiem, że rowerzyści również chcieliby sobie sprawdzić tor, ale uważam, że tras rowerowych we Wrocławiu jest ogrom, więc rowerzyści mają gdzie jeździć bez problemu, natomiast tor wrotkarski jest jeden i uważam, że dla wrotkarzy / rolkarzy. Niestety rowerzyści nie powinni pchać się w tamto miejsce, tym bardziej, że sam byłem świadkiem jak rozpędzony rower mało nie wjechał w dziecko na rolkach… bo rowerzysta postanowił zrobić sobie trasę wyścigową.
Cała trasa ma dokładnie 580 m długości i 8 m szerokości, więc nie tylko można jeździć, lecz również z buku ćwiczyć slalom itp. nie przeszkadzając innym.

Apel do rowerzystów:
Drodzy rowerzyści, proszę nie pchajcie się z rowerami na tor wrotkarski który nie dla was został wybudowany, uszanujcie innych i nie róbcie sobie tam wyścigów.

Cała trasa ma długość dokładnie 580m.
Ocena jakości, nie może być inna jak 5/5

https://goo.gl/maps/NoHAaA4hqrp

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.